יום בחיי

להתעורר בבוקר וללכת לעבודה זה דבר שרוב האנשים ברי המזל עושים ביום יום שלהם אבל לא כולם אוהבים את עבודתם ובשבילם להתעורר בבוקר כדי ללכת לעבודה זאת לא ברכה אלא עונש. השאלה היא למה להגיע למצב שכזה? סוג העבודה מבאס? הבוס וצוות העובדים לא סימפטיים? סביבת העבודה לא נוחה? הכל יכול להיות ולכל דבר יש פתרון.

לעומת האנשים הממורמרים שלא אוהבים את עבודתם ישנם גם כאלה שרק משתוקקים שהלילה יסתיים ושיוכלו להתחיל את יום העבודה שלהם וכאלה הם  הצוותים של אולפני הפקות כאלה ואחרים. בכל בוקר אותם אנשים קמים לבוקר חדש,  אמנם אותה העבודה אבל עם זאת היא מגוונת.

השעות הרבות של הישיבה באולפנים והשאיפה לשלמות במה שאנשים אלה עושים מביאה אותם לעבוד גם 16-18 שעות ביממה ולכן הם חייבים להיות מצוידים בציוד הכי מתקדם, הכי חדיש והכי בעל ערך מוסף שקיים בשוק. על מה אנחנו מדברים כשאנחנו מזכירים ציוד חדיש?

כמובן שאנחנו מדברים על כל הציוד הטכני של ההקלטות אבל לא רק ואולי מעל הכל אנחנו מדברים על ציוד שיגרום להם להרגיש בנוח באולפן במשך רוב שעות היממה, ציוד שלא יפגע בבריאותם וציוד שיגרום להם לספק את העבודה הטובה ביותר שיכולה לצאת מהם.

אנחנו מדברים על כסאות מנהלים איכותיות ויוקרתיות שיתנו לאלה שמבלים את רוב יומם באולפן הרגשה ותחושה של נוחות ותשכיח מהם את מה שקורה מחוץ לאולפן.

הרבה מאוד בעלי אולפנים שקלטו שהאולפן הוא מקור פרנסתם וחייהם החליטו ללכת על הטוב ביותר ואם ייצא לכם לבקר באולפנים שכאלה אתם תראו אולפנים מצויידים היטב גם בציוד הטכני בחדיש ביותר וגם בציוד הנוחות האיכותי ביותר כמו כסאות נוחים במיוחד.

אז אם גם אתם מבלים את רוב יומכם בעבודה אתם חייבים את הטוב ביותר ויותר חשוב מכך, את הבריא והנוח ביותר והם אלה כסאות המנהלים שברשות בי אם ישראל.