• 0 סל הקניות שלי
    סל קניות

לוח מחיק לכיתה

כשהיינו ילדים קטנים היינו רגילים להגיע לכיתה ולראות כיצד יש לוח ירוק שבעזרת גיר ניתן לרשום עליו. הקול שהגיר מוציא כשהוא נוגע בלוח לא היה קול שאהבנו לשמוע, קול כזה שעושה צמרמורת, ולאט לאט במרוצץ השנים נכנסו לוחות מחיקים הרבה יותר יעילים. לוח מחיק היום הוא סטנדרט בכל מקום ואם יש לכם משרד כדאי שתרכשו לוח מחיק מעוצב שיכול להוסיף לכם הרבה יותר מרק לעיצוב. לוח מחיק של חברת בי אם ישראל הוא לוח שמיש ביותר, אינו מסוכן כמו לוח גיר וגם אם אתם חושבים שלא תשתמשו בו, כשהוא יהיה אתם כבר תבינו עד כמה הוא מועיל.

מי צריך לוח מחיר ומה היתרונות שלו?

  • לוח מחיק לכיתה הוא הלוח הנפוץ ביותר וכאן מדובר על לוחות גדולים למדי. לוחות כאלו יכולים להיות בכיתות אם או בכל מקום שדורש הסבר בכתב וככה כולם יכולים לראות הרבה יותר בקלות. לוח מחיק לכיתה הוא לוח איכותי ביותר בעיקר בגלל העובדה שאפשר לצייר עליו ולכתוב עליו בשלל צבעים. יש הרבה צבעים לטושים השונים וכך ניתן להסביר הרבה יותר בקלות במגוון תחומים, בעיקר כשמדובר בילדים קטנים.
  • גם למשרדים לוח מחיק הוא לוח שימושי ביותר. על לוח מחיק ניתן לשרטט שרטוטים פשוטים יחסים, להסביר על תהליכים עתידיים ועל תהליכים קיימים שניתן להיוועץ עליהם בחדר ישיבות וגם להודיע עליו הודעות בצורה הכי ברורה שיש. ללוח מחיק מחיר נמוך יחסית לתמורה שלו ובעבור כמה מאות שלים תקבלו לוח מחיק לשנים ארוכות של שימוש.
  • קל מאוד לנקות לוח מחיק, אין לכם שום צורך בציוד מיוחד ולמרות שיש ספוג איכותי שמגיע עמו בדרך כלל בעת הרכישה, כול נייר טואלט יכול למחוק את הסימונים. מחיקה כזו נעשית בצורה שקטה ומועילה בלי צורך במאמץ מיוחד ולכם הלוח מאוד שימושי.

לוחות בכל הגדלים אצלנו בבי אם ישראל

אצלנו בבי אם ישראל תוכלו למצוא איזה לוח מחיק מכל סוג שרק תרצו. יש לוחות מחיקים עם מסגרות מעוצבות ולוח מחיק מעוצב עם הדפסים או גרפים ש יכול להוסיף הרבה גם לאווירה לימודית וגם לאווירה צעירה ומגניבה. יש אצלנו לוחות בכל הגדלים כך שניתן לקנות גם לוחות קטנים ביותר שיכולים להתאים למשרדים קטנים ואפילו לחדרי ילדים אם אתם רוצים שהילד שלכם יוכל לצייר כמה שהוא רק רוצה. ניתן לרכוש אצלנו גם לוח מחיק מגנטי שיכול להיות שימושי להצבת מגנטים, כמו למשל מאירועים שונים.

הלוחות המחיקים הכי טובים ומעוצבים מחכים לכם אצלנו ב-בי אם ישראל. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה וייעוץ לגבי הלוח המחיק הבא שלכם בטלפון 073-3744433.