• 0 סל הקניות שלי
    Cart

סוגי לוחות באתר

סוגי לוחות באתר

הרבה סוגים של לוחות תמצאו באתר בי אם ישראל ואנחנו נעשה לכם קצת סדר ונרכז עבורכם את העיקרים שביניהם.

כשאנחנו מדברים על ציוד משרדי אז לרוב הדברים הראשונים שעולים לנו בראש הם כלי כתיבה, כסאות נוחים ושולחנות היכולים להכיל את כל הניירת ולהיות מספיק נוח לפקיד או לפקידה להתנהל ולנהל את המשרד. אבל יש עוד פרט אחד שנעלם מעיני האנשים והוא לוח. באתר שלנו תמצאו מגוון רחב של לוחות לשימושים שונים, כאלה המתאימים למשרדים כמו משרדי עורכי דין, משרדי ראיית חשבון, כאלה שמתאימים למוקדי שירות לקוחות, כאלה שמתאימים לבתי ספר וכאלה שמתאימים לדברים נוספים שוליים יותר ושוליים פחות.

למשל תמצאו אצלנו באתר לוחות מחיקים מגנטים המעוטרות במסגרות אלומיניום ומגיעות בכמה וכמה גדלים. לוח מחיק מסוג זה מתאים לכיתות לימוד, חדרי ישיבות, משרדים ועוד.

לוחות פליפ צ'ארט גם תמצאו אצלנו באתר, הם לוחות מחיקים מגנטים בדר כךך מתוצרת אירופאית ובגדלים שונים, היתרון בו שאפשר לתלות עליו גם בלוק נייר  ע"י וו תלייה כך שהשימוש שלו הופך למגוון יותר.

אם אתם מחפשים או חושקים בלוחות ניידים או לוחות הדרכה בשמם השני תוכלו למצוא גם אותם מחיקים ומגנטיים והוא מגיע עם משטח כתיבה המתהפך לשני הצדדים, גם הוא כמובן מגיע בכמה גדלים.

הלוחות היותר מוכרים מבנייני מגורים ממשרדים של פעם ואולי גם קצת היום הם לוחות שעם שבעזרת נעצים תוכלו לתלות כל נייר ופתק לתזכורות. לוחות שעם מגיעים גם בכמה גדלים ובמסגרות אלומיניום ועץ.

אנו מחזיקים עוד כמה סוגים של לוחות אבל המשותף לרובם כמו ששמתם לב שהם מחיקים ומגנטים.

לוח מחיק הוא הלוח הפופולרי והשכיח ביותר בדרישה אליו. הוא לוח רב שימושי, נמחק בקלות ובמהירות ומוכן לשימוש הבא.

אז אם הצלחנו להחכים אתכם במעט בסוגי הלוחות הנמצאים באתר אנו שמחים שתרמנו במעט ואם אתם עדיין מחפשים תשובות לשאלות אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר דרך האתר או במספר הטלפון המצורף.

להזמנת לוחות המתאימים לבית העסק שלכם אנא חייגו לטלפון

073-3744433