תקנון אתר

אתר האינטרנט 

אתר בי אם ישראל – פתרונות משרדיים הינו חנות וירטואלית של חברת בי אם ישראל

כתובתנו – כביש 411 מזכרת בתיה

אופן הקנייה באתר

רכישת המוצרים באתר הינה לכל אדם המחזיק כרטיס אשראי בתוקף אשר הונפק בישראל.

באתר מוצעים למכירה פריטים המלווים בתמונות, התמונות נועדו להמחשה בלבד.

המוצרים הנמכרים באתר הינם מוצרים חדשים.

המשתמש באתר יכול להוסיף לסל הקניות כל פריט וזאת לאחר שהתרשם ממנו וממחירו.

המשתמש יכול לשנות כמויות להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות בכל עת.

בסיום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישור ההזמנה.

אופן התשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיסי אשראי, כאשר יש אפשרות לקנייה בתשלומים.

החיוב בפועל נעשה לאחר הכנת החבילה וסמוך לשליחתה .

פרטי כרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים, אם בכל זאת בחר המשתמש שלא למסור את פרטי כרטיס האשראי, אנו ניצור איתו קשר טלפוני, ביום העבודה הקרוב כדי לקבל את פרטי כרטיס האשראי,  ייתכן כי כתוצאה מכך ייגרם עיכוב בזמן אספקת המשלוח.

הכנת ההזמנה

רוב הפריטים המוצגים באתר נמצאים במלאי מחסני החברה וזמינים לאספקה מיידית.           במקרים חריגים בהם אזל פריט מהמלאי, אנו מתחייבים להודיע טלפונית ללקוח על כל חוסר בפריט.

בכל מצב שהוא לא נעכב משלוח בגלל פריט חסר ללא ידיעת הלקוח והסכמתו.

חשוב לציין שכל פריטים שבייצור מיוחד כגון: שולחנות, כונניות וכדומה. המיוצרים על פי מידה וצבע זמן אספקתם יהיה שונה מפריטי מדף.

כל הזמנה אשר בוצעה לאחר השעה 17:00 תיחשב כהזמנה שבוצעה ביום עסקים שלאחריו.      עקב סיום שעות הפעילות של מחלקת המכירות בשעה 17:00

.חברת בי אם ישראל שומרת לעצמה את הזכות לבטל עסקה במקרה של טעות חריגה בפרסום המוצר באתר.

תמונות להמחשה

יובהר ויודגש כי תמונות המוצרים המוצגים למכירה באתר החברה הינן תמונות להמחשה בלבד.

לעיתים ייתכנו טעויות צילום ו/או הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין המוצרים כפי שיסופקו בפועל.

בכל מקרה של פער מהותי, החברה תציין זאת באתר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק, העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם.

משלוח

המוצרים נשלחים ללקוח באמצעות חברת שילוח חיצונית או באמצעות נציגנו, ומסופקים ללקוח לאחר אישור ההזמנה במידה והמוצרים נמצאים במלאי.

זמן אספקה למוצרים במשלוח עם שליח לבתי עסק רשומים – עד 12 ימי עסקים (פרט למשלוחים חריגים).

ללקוחות פרטיים בבתים או דירות – זמן אספקה עם שליח – עד 14 ימי עסקים. (פרט למשלוחים חריגים)

ימי עסקים אינם כוללים ימי שישי-שבת , ערבי חג ומועדי וחגי ישראל.

לקוח אשר לא ימצא בביתו או משרדו בעת ביקור השליח – תושאר הודעה לצורך תיאום מחדש של מועד האספקה.

לקוח שלא ימצא בביתו או משרדו לאחר שתואם עמו מועד אספקה חדש – יישא בעלות המשלוח החדש.

משלוחים חריגים

באתר קיימים מוצרים אשר בגלל משקלם או גודלם החריג או עקב מיקום גיאוגרפי של כתובת היעד דורשים מהחברה היערכות לוגיסטית שונה לצורך המשלוח.

עלות המשלוח והסייגים למשלוח יצוינו טלפונית ע"י שיחה יזומה של נציגי החברה טרם ביצוע החיוב וטרם יציאת ההזמנה.

החזרת מוצרים

ביטול עסקה ניתן לבצע תוך 5 ימים – מיום רכישת המוצר בהתאם לחוק, למעט חריגים.

ניתן להחזיר את המוצר אל משרדינו ,תוך 5 ימים, מיום רכישת המוצר. אך ורק אם המוצר הוחזר סגור באריזתו המקורית.  לא ניתן לבצע החזרה למוצרים בהם נעשה שימוש גם אם טרם חלפו פחות מ5 ימים.

החברה תזוכה באמצעות כרטיס האשראי , העברה בנקאית לחשבון הלקוח או המחאה בגובה מלוא ערכו של המוצר המוחזר בקיזוז 10% מסכום העסקה או 100 ש"ח (הנמוך מבניהם) ובנוסף קיזוז עלות דמי משלוח והובלה.

במידה ויש צורך לאסוף את המוצר יקוזז עלות דמי משלוח כפולה על השילוח הראשוני והחזרתו חזרה למחסני החברה.

מוצרים ריהוט כגון: לוחות, כסאות, פינות המתנה, כונניות, שולחנות, ארונות ומגירות תיוק מכל הסוגים השונים הינם נחשבים להובלה מיוחדת ועלות הובלה ומשלוח הינה 100 ש"ח ומעלה לכל צד בתוספת מע"מ בהתאם לאזור גיאוגרפי.

כמו כן, במקרה של ביטול עסקה שלא עקב אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי יש להחזיר את המוצר למשרדנו. יובהר כי הוראות פסקה זו באשר למדיניות ביטול והחזרת מוצרים תקפות אך ורק לגבי צרכן כהגדרתו בחוק, ולעניין זה 'חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 '

לא ניתן יהיה להחזיר כלל מוצרים שיוצרו במיוחד / רופדו / הורכבו  כגון : לוחות בייצור מידה מיוחדת, תאי אחסון / תיבות דואר לפי הזמנה, שולחנות, כונניות, פינות המתנה, כסאות שיוצרו לפי צבע / כסאות בכמות גדולה וכדומה.

לא ניתן לבטל או להחזיר ריהוט עונתי / תקופתי שיוצרו והורכבו במיוחד כגון: ריהוט לבתי ספר – כסאות תלמיד, שולחנות תלמיד ומורה וכדומה.

ביטול עסקה אינו אפשרי במקרים הבאים (ע"פ תקנות הגנת הצרכן) כמפורט בקישור הנ"ל תחת סעיף הגבלת זכות הביטול:

https://www.nevo.co.il/law_html/Law01/500_377.htm#Seif2

שמירה על פרטיות

בעת ההזמנה על הלקוח למסור פרטים אישיים כגון: שם, מס' תעודת זהות, כתובת, מס' כרטיס אשראי וכתובת דוא"ל.הפרטים הנמסרים הינם מוצפנים ע"י מערכות לאבטחת מידע ולשמירה על הפרטיות המבוססת על הכלים המתקדמים ביותר בתחום זה, שרתי אבטחה המגובים בFirewall  אשר מגנים על מערכות האתר.התקשורת עם הלקוח לבין השרתים עובדת באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL , כאשר הפרוטוקול הוא סטנדרט עולמי, ומאפשר הצפנה של המידע העובר ברשת האינטרנט.

בי אם ישראל מתחייבת שלא להעביר את פרטי הגולש ו/או הרוכש לשום מקור חיצוני למעט חברת האשראי בלבד. יחד עם זאת, בי אם ישראל ו/או מי שמטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו נעשה שימוש לשם ביצוע ההזמנה.

כל הרוכש הממלא את פרטיו באתר מאשר לשלוח אליו עדכונים וחומר פרסומי באמצעות דוא"ל או SMS .

מערכת האתר מאובטחת בתקשורת שבין הלקוח לבין שרתי המערכת . בכל קנייה על הלקוח להקיש את שמו וסיסמא אשר קבע מראש, כאשר הקשת הסיסמא מבטיחה את פרטיות הלקוח.

כל פרטי הלקוח, לרבות פרטי החיוב, נשמרים במערכת על גבי שרת מאובטח שאינו ניתן לגישה, פרט למורשה שהינו האחראי על הפרטיות ומידע אישי מטעם בי אם ישראל.

בכל שאלה ניתן לפנות אל כתובת המייל במשרדנו –  במייל:

sales@bmisrael.co.il

מקום השיפוט

סמכות השיפוט בכל עניין ומחלוקת תהיה נתונה לבית המשפט המוסמך כאשר פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לחוקי מדינת ישראל בלבד.

חברת בי אם ישראל מאחלת לכם חווית קניה מהנה !

.